Natjecanje iz matematike gradskih četvrti Gornja Dubrava i Maksimir-2018./2019.

Školsko natjecanje iz matematike gradskih četvrti Gornja Dubrava i Maksimir održat će se 28. siječnja 2019. godine (ponedjeljak) u OŠ Vjenceslava Novaka, Vile Velebita 15a, Studentski grad, Gornja Dubrava,
Zagreb.

Molimo Vas da detaljno proučite obavijesti u nastavku!

Na natjecanju mogu sudjelovati učenici od 5. do 8. razreda. Prijaviti  se može najviše jednog učenika po razrednom odjelu pojedinog razreda u
Vašoj školi. (Npr. ako škola ima 5.a i 5.b prijavit će dva učenika 5.razreda.) Nije moguće prijaviti veći broj učenika jednog razreda u  zamjenu za manji broj učenika drugog razreda.(Npr. ukoliko škola ima  6.a, 6.b i 6.c može prijaviti najviše tri učenika 6. razreda, iako je  npr. prijavila dva učenika 7. razreda, a škola ima 7.a, 7.b i 7.c.) (U prilogu Odluka ravnatelja o broju učenika.)

Molimo Vas da nam podatke o učenicima i učiteljima koji će sudjelovati na natjecanju iz matematike pošaljete do petka 18. siječnja 2019. do 12 sati.

Prijavu učenika pošaljite (elektronski) u excel tablici (azoo–službena tablica) koju Vam šaljemo u privitku. U privitku je i  šifrarnik škola u kojemu je i šifra Vaše škole. U tablicu je potrebno  unijeti OIB učenika, ime, prezime učenika i mentora, razred, šifru škole, ime škole te datum i mjesto rođenja (stupci Y i Z). Imena učenika i mentora upišite na sljedeći način: Ivan Ivanić, a ne sve velikim tiskanim slovima.

Važno!  Svi podaci u tablicama moraju biti uneseni kako to format zahtijeva i svako odstupanje od zadanog će prouzročiti nemogućnost upisa rezultata u navedene sustave NISpuSŠ i NISpVU, odnosno bit će iskazan kao pogreška u sustavu.

Također, molim da nam do istog termina popunite i vratite (elektronski) Prijavu učitelja (nalazi se u privitku) koji će sudjelovati u provedbi školskog natjecanja iz matematike ili kao dežurni učitelji ili kao članovi povjerenstva za ispravljanje pisanih radova.

NOVO I VRLO VAŽNO !!!

Sukladno Zakonu o zaštiti osobnih podataka, potrebno je ispuniti nove
obrasce (u prilogu prilagođene za naše natjecanje, inače opći obrazac
dostupan na stranicama AZOO) koje Vam dostavljamo:

1. Izjava o davanju suglasnosti za prikupljanje, obradu i objavu osobnih podataka učenika u svrhu sudjelovanja na natjecanju/ smotri. Roditelj ili skrbnik maloljetnog učenika potpisuje Izjavu o davanju suglasnosti za prikupljanje, obradu i objavu osobnih podataka učenika u svrhu sudjelovanja na natjecanju/smotri, što je uvjet za pristupanje natjecanju.

Učenik koji na dan natjecanja ne donese Izjavu potpisanu od
roditelja/skrbnika, neće moći pristupiti natjecanju!!!

2. Izjava o davanju suglasnosti za prikupljanje, obradu i objavu
osobnih podataka mentora učenika u svrhu sudjelovanja na natjecanju/
smotri.

Molimo i Vas mentore učenika da potpišete svoje Izjave za mentore te
ih na dan natjecanja ponesete sa sobom. Također, molimo da ponesete i
potpisane Izjave kolega koji su mentori učenika, a ne dolaze na  natjecanje.

Dakle, Izjave učenika i Izjave mentora ne šalju se mailom, već ih  učenici, odnosno mentori donose na dan natjecanja u našu školu!

Na natjecanje učenici donose i svoj OIB koji je potreban sukladno
propozicijama natjecanja.

Sve potrebno šaljite na e-mail:
matematika-natjecanje@os-vnovaka-zg.skole.hr na kojeg možete uputiti i
moguća pitanja.

Predsjednik povjerenstva za provedbu školskog natjecanja iz matematike za gradske četvrti Gornja Dubrava i Maksimir:
ravnatelj OŠ Vjenceslava Novaka,
Žarko Ćorić, prof.

objavio: Sandra Ivković   datum: 11. 1. 2019.

EKO ŠKOLA

Godine 1991. naša škola postala je članom Pokreta prijatelja prirode, danas Udruge "Lijepa Naša" . 1997. uključeni smo u program "Eko škola".

ŽUBOR

Ponosni smo na naš školski list Žubor koji izlazi od 1975. godine.

HIMNA ŠKOLE

Naša škola 2010. godine je dobila i himnu, tekst i glazbu napisao je učitelj glazbene kulture Vlado Matić.

LISTEK

Učeničku zadrugu "Listek" smo osnovali 2002. godine. Radimo od početka na očuvanju okoliša i kulturne baštine.