Terenska nastava

Terenska nastava šestih razreda – Cinestar

U sklopu  terenske  nastave  27. listopada šestaši su posjetili Cinestar te pogledali film Daniela Kušana – prema romanu Ivana Kušana  „Koko i duhovi“.

„Koko i duhovi” je priča o dječaku Koku koji seli sa sela u grad, radujući se novim prijateljima i velikim pustolovinama. Stan u koji useljava pripadao je Vinceku, starom škrtcu čija je smrt obavijena tajnom. Uskoro će se Koko i prijatelji upustiti u opasnu avanturu, zajedno s njegovom dražesnom sestrom Maricom, vjernim psom Carem i zabrinutim roditeljima.

Postoje li duhovi? Zašto žele otjerati Koka i njegovu obitelj? Hoće li Koko, uz pomoć novih i starih prijatelja, riješiti tu zagonetku prije odraslih — saznali smo u burnom raspletu ove detektivske priče.

Dojmovi učenika nakon gledanja  filma:

Film mi se jako svidio jer govori kako i djeca nekad mogu biti pametnija od odraslih i isto s dokazima pronaći krivce.

Tea Milinković, 6.b

Gledali smo film „Koko i duhovi“, koji je bio jako zanimljiv i poučan. Neki dijelovi filma su bili smiješni, a neki pomalo strašni, ali svejedno nam se film jako svidio. Najviše ćemo pamtiti Koka, Zlatka, Božu i psa Cara. Od dječjih likova najmanje nam se svidio Miki, jer nije bio dobar prijatelj i bio je sebičan.

Dora & Zita, 6.a

Film i glumci su nas oduševili i jako smo sretni jer smo dobili priliku da gledamo film. :)

Maristela Bošnjak, 6.a

Film je bio zanimljiv, a bilo je i napetih scena. Bilo mi je super što su u to vrijeme Koko i njegovi prijatelji učili isto gradivo iz matematike kao i mi.

Dominica Firšt, 6.c

Film „Koko i duhovi“ je fantastičan! Svidjela mi se scenografija i naglašeni zvukovi munja.

Juraj Hrstić, 6.c

Film mi se jako svidio, iako sam ga gledao dva puta, ali drugi put  je bilo još bolje radi prijatelja. Film je jako zanimljiv i napet. Ima strašnih scena, ali može se pogledati.

Tin Paus-Kunšt, 6.c

Film je bio zabavan, napet i smiješan, jednostavno smo uživali. Kada smo krenuli kući, u busu smo prepričavali doživljaje o filmu i uživali u vožnji. Ja sam uživala, a nadam se da i drugi dijele moje mišljenje.

Ines Blašković, 6.a

objavio: Sandra Ivković   datum: 1. 11. 2011.