Obavijest - ODAVANJE POČASTI ŽARKU MANJKASU CRVENKAPI

Nakon 29 godina u masovnoj grobnici u naselju Marinci kraj Vukovara pronađeni su posmrtni ostatci junaka Domovinskog rata i učenika naše škole, Žarka Manjkasa Crvenkape. Ispraćaj našega Žarka održat će su u subotu, 29.2.2020. u 14.00 sati u Brodskom Stupniku kraj Slavonskog Broda. Odavanju posljednje počasti prisustvovat će i predstavnici naše škole.

U petak, 28.2.2020. u 12.00 sati učenici i djelatnici škole odat će počast našem heroju u Spomen-parku u Studentskom gradu. Pozivamo učenike i učitelje da donesu svoju svijeću i sudjeluju u odavanju počasti.

objavio: Nikolina Turkalj   datum: 24. 2. 2020.

EKO ŠKOLA

Godine 1991. naša škola postala je članom Pokreta prijatelja prirode, danas Udruge "Lijepa Naša" . 1997. uključeni smo u program "Eko škola".

ŽUBOR

Ponosni smo na naš školski list Žubor koji izlazi od 1975. godine.

HIMNA ŠKOLE

Naša škola 2010. godine je dobila i himnu, tekst i glazbu napisao je učitelj glazbene kulture Vlado Matić.

LISTEK

Učeničku zadrugu "Listek" smo osnovali 2002. godine. Radimo od početka na očuvanju okoliša i kulturne baštine.