Učenice generacije

Na sjednici Učiteljskoga vijeća, održanoj 16. svibnja 2024., usvojen je prijedlog da se za učenice generacije proglase dvije učenice 8.b razreda: Lucija Vlahov i Jelena Kajzer.

Tijekom školovanja sve su razrede prošle s odličnim uspjehom. Obje učenice uzornog su ponašanja, marljive su, savjesne, odgovorne, pristojne i uljudne. Svojim sudjelovanjem i nastupima doprinijele su kvaliteti mnogih školskih i izvanškolskih aktivnosti.

školska godina 2023./2024.

ante babić

Učenik generacije

Na sjednici Učiteljskog vijeća, 11. svibnja 2023., usvojen je prijedlog da se za učenika generacije proglasi ANTE BABIĆ, učenik 8.c razreda. Tijekom školovanja Ante Babić sve je razrede, od 1. do 8., završio s odličnim uspjehom.

Ante Babić je biser svog 8.c razreda i cijele naše škole. Tolike uspjehe je ostvario na raznim natjecanjima, a opet je ostao skroman, jednostavan i slava mu nikad nije udarila u glavu. Sve svoje zadatke izvršava revno i na vrijeme. Kreativan je i razmišlja uvijek inovativno i drugačije od drugih. Njegov smisao za humor je poseban i pomalo neobičan. Ante je jednostavan, topao i drag, rado pomaže drugima, uvijek pristojan i kulturan, te spreman otrpjeti i nepravdu stoički i bez prigovora. Ante je velik matematičar, informatičar, ali i velik čovjek.

školska godina 2022./2023.

luka padovan

Učenik generacije

Na sjednici Učiteljskog vijeća usvojen je prijedlog da se za učenika generacije proglasi učenik 8.a razreda – LUKA PADOVAN.

Tijekom školovanja Luka Padovan sve je razrede 1.-8. završio s odličnim uspjehom.

Luka Padovan kreativan je i marljiv učenik. Uzornog je ponašanja.

školska godina 2021./2022.

LEONA JELENAK

Učenica generacije

Na sjednici Učiteljskog vijeća usvojen je prijedlog da se za učenicu generacije Leonu Jelenak, učenicu 8.c razreda. Tijekom školovanja Leona je sve razrede završila s odličnim uspjehom. Kreativna je i marljiva učenica uzornog ponašanja. Predsjednica je razreda izabrana zbog svoje empatije prema drugima i socijalnih vještina. Širi pozitivno i prijateljsko ozračje u razredu i školi. Svojim sudjelovanjem doprinijela je kvaliteti mnogih izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti.

školska godina 2020./2021.

NINO RADOČAJ

Učenik generacije

Na sjednici Učiteljskog vijeća 23. lipnja 2020. usvojen je prijedlog da se za učenika generacije proglasi učenik 8.c razreda – Nino Radočaj. U tijeku svog školovanja Nino Radočaj sve je razrede 1- 8. završio s odličnim uspjehom, a svi nastavni predmeti ocijenjeni su odličnim ocjenama.

Osim što je bio marljiv učenik, Nino se isticao i uzornim ponašanjem te nadasve širenjem i poticanjem pozitivnog i prijateljskog ozračja u svom razredu i u školi. Svojim nastupom i sudjelovanjem  pridonosio je kvaliteti školskih priredbi te mnogih izvannastavnih i izvanškolskih aktivnosti.

školska godina 2019./2020.

FABJAN MARKOVINOVIĆ

Učenik generacije

Na sjednici Učiteljskog vijeća za učenika generacije proglašen je Fabjan Markovinović, učenik 8.c razreda. Za Fabjana možemo s ponosom reći da je prvi učenik naše škole koji je sudjelovao na čak 10 državnih natjecanja.

Od 1. do 8. razreda postizao je odličan uspjeh u svim nastavnim predmetima. Svojim radom i uzornim ponašanjem bo je poticaj i drugim učenicima.

školska godina 2018./2019.

VITO ANIĆ

Učenik generacije

Učiteljsko vijeće ove je godine za učenika generacije proglasilo učenika 8.a  razreda Vitu Anića.

Vito je od dolaska u peti razred sudjelovao na brojnim županijskim i državnim natjecanjima. Kruna njegovog truda i zalaganja je osvajanje prvoga mjesta na natjecanju u informatici te je tako postao prvi učenik naše škole koji je državni prvak!

školska godina 2017./2018.