Učenici

Drage učenice, dragi učenici,

ovo je stranica na kojoj možete pronaći vama važne informacije.

Na ovoj stranici možete pogledati svoje važne uspjehe u izvanškolskim aktivnostima. Također, ovdje će biti objavljeni razni natječaji u kojima možete sudjelovati samostalno ili u timu koji ćete sami sastaviti, ovisno o vašim željama i interesima.

Želiš li pisati blog ili podijeliti svoj hobi?

Namijenjeno za sve učenike OŠ Vjenceslava Novaka.

Pisanje bloga

Imaš li neku zanimljivu temu koju proučavaš i želiš s drugima podijeliti svoje spoznaje? Super, na pravom si mjestu! U našoj školi ima jako puno učenika čije se mišljenje ne čuje dovoljno glasno. Zato ako želiš da se i tvoj glas čuje onda je ovo prilika za tebe. Sve što trebaš je odabrati neku primjerenu temu (financije, ekologija, građanstvo, ljudska prava, empatija, međuljudski odnosi, tehnologija, sport i sl.). Nakon odabira teme napiši blog po uputama.

Upute za pisanje bloga

Svoj blog možeš pisati putem e-pošte ili u word dokumentu pa ga dodati kao privitak e-pošte.

Blog treba sadržavati:

•  naslov
  •  tekst (ne manji od 700 riječi)
  • bar jednu popratnu fotografiju (u slučaju da nemaš fotografiju, možeš ju besplatno preuzeti na stranici unsplash.com jer je važno paziti na autorska prava i ne preuzimati bilo koju fotografiju na internetu)
  • ime i prezime autora teksta

Svoj blog pošalji na sljedeći e-mail: os.vjenceslava.novaka@gmail.com os.vjenceslava.novaka@gmail.com

Hvala ti! (:

Likovni natječaj

Međunarodni likovni natječaj za učenike OŠ

Mali zeleni natječaj

Mali zeleni natječaj je za učenike OŠ u svrhu skretanja pozornosti učenika na važnost ekologije i očuvanja okoliša.

2024./2025.

Vijeće učenika

• Predsjednik razrednog odjela predstavlja razredni odjel u Vijeću učenika, a zamjenik razrednog odjela zamjenjuje predsjednika u slučaju njegove spriječenosti.
  • Predsjenik/ca Vijeća učenika:
  • Zamjenik/ca predsjednika/ce: