Prehrana u školi

yes KUHINJA ZADRŽAVA PRAVO POVREMENE IZMJENE JELOVNIKA IZ OPRAVDANIH RAZLOGA.

Naša škola uključena je u projekt SHEMA ŠKOLSKOG VOĆA kojim su obuhvaćeni svi učenici od 1.-8. razreda.

Cilj projekta je promicanje potrošnje voća i povrća u svakodnevnoj prehrani i podizanje razine svijesti o važnosti voća i povrća za zdravlje djece, a projektom su obuhvaćeni učenici od prvog do osmog razreda osnovne škole, kojima se jednom u tjednu kao dodatni obrok nudi voće i povrće.

PROGRAM MLIJEKA U ŠKOLAMA

Program mlijeka u školama je program Europske unije za opskrbu djece mlijekom i mliječnim proizvodima. Ovaj program uz program voća i povrća u školama dio je programa za poboljšanje dostupnosti hrane namijenjenih poboljšanju distribucije poljoprivrednih proizvoda i poboljšanju prehrambenih navika djece.

Program mlijeka u školama nema samo prehrambeni već i edukativni karakter jer doprinosi razvitku svijesti o važnosti zdrave prehrane. Program za učenike razredne nastave.

PRODUŽENI BORAVAK I SUFINANCIRANJE PREHRANE

Molimo roditelje da se informiraju o Programu javnih potreba  u osnovnom odgoju i obrazovanju Grada Zagreba za 2018. godinu.

Program je objavljen na mrežnim stranicama

Službeni glasnik Grada Zagreba

letak_-_Skolsko_voce.pdf (485.46 KB)

objavio: Nikolina Turkalj   datum: 8. 9. 2020.