Natjecanje iz matematike gradskih četvrti Gornja Dubrava i Maksimir - 2019./2020.

Poštovani,

školsko natjecanje iz matematike gradskih četvrti Gornja Dubrava i Maksimir održat će se 27. siječnja 2020. godine (ponedjeljak) u OŠ Vjenceslava Novaka, Vile Velebita 15a, Studenski grad, Gornja Dubrava, Zagreb.

NOVO!!!
Na natjecanju mogu sudjelovati učenici od  4. do 8. razreda. (Učenici 4. razreda natječu se do županijske razine.)

Prijaviti se može najviše jednog učenika po razrednom odjelu pojedinog razreda u Vašoj školi. ( Npr. ako škola ima 5.a i 5.b prijavit će dva učenika 5.razreda.) Nije moguće prijaviti veći broj učenika jednog razreda u zamjenu za manji broj učenika drugog razreda.( Npr. ukoliko škola ima 6.a, 6.b i 6.c može prijaviti najviše tri učenika 6. razreda, iako je npr. prijavila dva učenika 7. razreda, a škola ima 7.a, 7.b i 7.c.)  (U prilogu Odluka ravnatelja o broju učenika.)

Molimo Vas da nam podatke o učenicima i učiteljima koji će sudjelovati na natjecanju iz matematike pošaljete do petka 17. siječnja 2020. do 12 sati.

Prijavu učenika pošaljite (elektronski) u excel tablici (azoo – službena tablica) koju Vam šaljemo u privitku. U privitku je i šifrarnik škola u kojemu je i šifra Vaše škole. U tablicu je potrebno unijeti OIB učenika, ime, prezime učenika i mentora, razred,  šifru škole,  ime škole te datum i mjesto rođenja (stupci Y i Z). Imena učenika i mentora upišite na sljedeći način: Ivan Ivanić, a ne sve velikim tiskanim slovima.

Važno!  Svi podaci u tablicama moraju biti uneseni kako to format zahtijeva i svako odstupanje od zadanog će prouzročiti nemogućnost upisa rezultata u navedene sustave NISpuSŠ i NISpVU, odnosno bit će iskazan kao pogreška u sustavu.

Također, molim da nam do istog termina popunite i vratite (elektronski) Prijavu učitelja 2020. (nalazi se u privitku) koji će sudjelovati u provedbi školskog natjecanja iz matematike. S obzirom da ove godine sudjeluju i učenici 4. razreda, potreban nam je veći broj učitelja za dežurstvo i ispravljanje testova pa Vas molimo da nam pošaljete jednu učiteljicu 1. , 2. ili 3. razreda za dežurstvo i/ili ispravljanje u 4. razredima. Potreban je i veći broj učitelja matematike pa Vam prilažemo tablicu brojnog stanja učenika, razrednih odjela i broja potrebnih učitelja iz Vaše škole. Molimo Vas da se držite odgovarajućeg broja učitelja matematike kako bismo mogli organizirati natjecanje.

Obrasce-privole o zaštiti osobnih podataka učenika i mentora dostavit ćemo Vam kasnije.

Na natjecanje učenici donose i svoj OIB koji je potreban sukladno propozicijama natjecanja.

Sve potrebno šaljite na e-mail:
matematika-natjecanje@os-vnovaka-zg.skole.hr na kojeg možete uputiti i
moguća pitanja.

Srdačan pozdrav!

Predsjednik povjerenstva za provedbu školskog natjecanja iz matematike za gradske četvrti Gornja Dubrava i Maksimir:

ravnatelj OŠ Vjenceslava Novaka
Žarko Ćorić, prof.

Sifrarnik_skola2020_na_nasem_podrucju

Prijava_ucitelja_2020

Odluka_o_broju_ucenika

2020_tablica_brojnog_stanja

Tablica

objavio: Nikolina Turkalj   datum: 6. 1. 2020.

Ukupno: 1220415