Vrhunski uspjeh učenika na Državnom natjecanju iz informatike!

Nakon odgode, prošlogodišnje Državno natjecanje iz informatike održano je 5.10.2020. – 7.10.2020. Na natjecanju su sudjelovali naši učenici:

Ante Babić, 6.c

je sudjelovao u kategoriji Logo za 5.razred i zauzeo je  5. mjesto u Republici Hrvatskoj. Osim toga sudjelovao je u kategoriji Algoritmi - Python za 5.razred. i zauzeo je  6. mjesto u Republici Hrvatskoj.

Laura Miškulin, 6.c

je sudjelovala u kategoriji Logo za 5.razred i zauzela je  6. mjesto u Republici Hrvatskoj.

Vita Zeba, 7.a

je sudjelovala u kategoriji Digitalne kompetencije za 6.razred i zauzela je  2. mjesto u Republici Hrvatskoj.

Luka Padovan, 7.a

je sudjelovao u kategoriji Logo za 6.razred i zauzeo je  6. mjesto u Republici Hrvatskoj.

Mentorica: Ivana Gurović, prof

Izuzetno smo ponosni postignutim rezultatima na Državnom natjecanju. Čestitamo učenicima na velikom uspjehu!

objavio: Ivana Gurović   datum: 9. 10. 2020.